Ultra Inox Heat Pump – zasobnik z jedną wężownicą do pompy ciepła

Podgrzewacz Ultra Inox Heat Pump zaprojektowane do współpracy pompami ciepła. Wężownica o wysokiej wydajności zaspokoi potrzeby każdej instalacji.

Główne zalety :

* wykonane ze stali nierdzewnej DUPLEX  2304

* wężownice z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 316L

* szybki nagrzew wody

* pasywacja oraz trawienie całego zbiornika

* izolacja z bez freonowej pianki poliuretanowej

* całkowicie zaizolowany aby zminimalizować straty ciepła

* fabrycznie założony zawór ciśnieniowo temperaturowy

*  dostępne w pojemnościach od 150-500L

* atest PZH

* zawór bezpieczeństwa temp. ciśnieniowy jako dodatkowa ochrona zbiornika

* grzałka elektryczna 3kW 230V

 MODEL 150170200250300400500
Kod produktuTSHPD150TSHPD170TSHPD200TSHPD250TSHPD300TSHPD400TSHPD500
Pojemność nominalna140162189239279368464
Waga (kg)37434953577692
Waga pełny (kg) 181202235289330435554
Wysokość (mm) 1075120313891701192516131975
Średnica (mm)545545545545545690690
Powierzchnia wężownicy ( m2)2.082.082.972.972.972.972.97
Moc wężownicy (kW)24.6724.6731.533.0833.0835.4435.44
Izolacja (twarda pianka poliuretanowa) mm50505050505050
Straty postojowe  (W)446871839492101
Maksymalna temp. pracy90909090909090
Maksymalna robocze ciśnienie zbiornika (bar)6666666
Maksymalna robocze ciśnienie wężownicy (bar)6666666
Klasa Energetyczna BCCCCCC
Tytanowy element grzejny 3kW/230V3kW/230V3kW/230V3kW/230V3kW/230V3kW/230V3kW/230V