Firma Thermes jest dystrybutorem zasobników i zbiorników buforowych ze stali nierdzewnej dla wszystkich rodzajów źródeł ciepła. Nasze produkty przeznaczone są zarówno dla gospodarstw domowych, jak i budynków przemysłowych. W ofercie znajdują się zbiorniki dostosowane do pomp ciepła, kotłów gazowych i paliwa stałego, paneli solarnych oraz ogrzewania elektrycznego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem norweskiego producenta zbiorników OSO Hotwaters.

Doświadczona kadra oraz zaplecze magazynowe pozwala na sprawną i szybką realizację zamówień na terenie Polski i Niemiec. Nasze zbiorniki są projektowane z myślą o komforcie w trakcie montażu, jak również codziennego użytkowania. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, co pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

W Thermes zawsze stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego produktu oraz odpowiadają na każde zapytanie w ciągu jednego dnia. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.